Novinky ČeskyČesky | EnglishEnglish | РускийРуский

Libušský Dvůr

Meteorologická 987/19, 142 00 Praha 4 - Libuš

Datum zahájení: 2.7.2007 / Datum dokončení: 31.7.2009
Počet bytů: 65 /Komerční prostory: 4 / Počet parkovacích míst: 90 /
Dispozice: 1kk - 5kk Obytná plocha: 41,8 - 106,6 m2 / Užitná plocha: 47,25 - 225,39 m2 /
Počet volných jednotek: 16


Bydlení v Libušském Dvoře - to jsou komfortní a prostorné byty k okamžitému nastěhování. Lokalita Libuše nabízí dobrou dostupnost do centra a zároveň klidné prostředí s přírodou na dosah. 

ZLEVNILI JSME!

Doprodej posledních bytových jednotek! Aktualizovali jsme ceník a snížili ceny všech bytů. Proto dlouho neváhejte a přijďte se k nám podívat. 

Pomoc se zajištěním hypotečního financování je u nás samozřejmostí. Díky spolupráci s renomovanými partnery vám zajistíme nejlepší podmínky na trhu.

Byty k investici s podnájemní smlouvou k prodeji

Máte volné finanční prostředky a uvažujete o jejich vhodném zhodnocení? Nepřehlédněte naši nabídku pronajatých bytů, které v současnosti nabízíme k prodeji za velice atraktivní ceny. Jedná se o 6 bytových jednotek v Libušském Dvoře obsazených prověřenými nájemníky na dobu od jednoho do pěti let. Investice se Vám tak začne okamžitě vracet! Kontaktujte naše prodejce, kteří vám poskytnou všechny potřebné informace k Vašemu správnému rozhodnutí. Seznam bytů k investici naleznete v sekci Ceník.

 

       

Novostavba v zajímavé lokalitě

Libuš je v současné době jednou z nejatraktivnějších pražských městských částí. Snoubí se v ní dostatek přirozených zelených ploch s kompletní infrastrukturou a občanskou vybaveností. Developerský projekt Libušský Dvůr odpovídá moderním architektonickým trendům, přesto nevyvolává pocit neosobnosti, kterým mnohdy nové bytové komplexy trpí. Důvodem je centrální atrium s parkovou úpravou, které tvoří jakési zelené srdce domu a opticky propojuje jednotlivá křídla. Libušský Dvůr je navíc obklopen původní zástavbou rodinných domů a jeho obyvatelé tak mohou profitovat ze všech výhod zavedené rezidenční čtvrti. Jen několik minut chůze odsud naleznete obchody, sportoviště či školská zařízení, včetně mezinárodních. Další informace o lokalitě si můžete přečíst v sekci "Lokalita".

Nové byty k okamžitému nastěhování s komfortním zázemím

Součástí bytového komplexu Libušský Dvůr jsou moderní podzemní garáže vybavené tzv. park-lifty s přímým vstupem do výtahu. Další parkovací možnosti nabízejí přilehlé ulice. Pokud cestou z práce zapomenete nakoupit nebo se vám právě nechce trávit čas přípravou večeře, nezoufejte. V přízemí objektu se nacházejí nebytové prostory, které nabízejí služby restaurace a minimarketu.Nově zde našla zázemí také ordinace zubního lékaře a ortodontisty.

Certifikace energeticky úsporného bydlení
Provedený energetický audit prokázal, že pečlivý výběr izolačních materiálů se odrazil v nižší energetické náročnosti Libušského Dvora. Obyvatelům se tento fakt projeví v nižších nákladech na vytápění bytů.

5  důvodů proč si vybrat nemovitost právě v Libušském Dvoře

  1. Všechny byty v nabídce jsou okamžitě připraveny k nastěhování. Díky službám KZP real můžete koupi nového bytu zde dohodnout bez realitky. 
  2. Ať se jedná o 1+kk či 3+kk, všechny disponují velkorysou podlahovou plochu – přesto se nemusíte obávat, že za svůj nový byt zaplatíte vyšší cenu než u konkurence. Udělali jsme pečlivé porovnání s obdobnými projekty, což se odrazilo v aktuálních cenách bytů, které naleznete v sekci "Ceník".
  3. Spolupracujeme se zavedenými a prověřenými finančními institucemi, které vám umožní maximálně vytěžit ze současné příznivé úrokové situace v oblasti hypoték. Veškerá smluvní dokumentace může být připravena již do 5 dnů.
  4. V Libušském Dvoře si na své přijdou konzervativní zákazníci i individualisté, svůj nový domov zde mohou najít lidé se sníženou pohyblivostí, stejně jako aktivní dvojice či početnější rodiny. Pokud hledáte byt s dostatkem úložných prostor, spojení ložnice se šatnou či prostornou terasou, určitě si dohodněte prohlídku právě v Libušském Dvoře, který nabízí i atypické prostory a dispozice. 
  5. Bytový dům se nachází v oblasti s perfektní občanskou vybaveností a napojením na rozvinutou dopravní infrastrukturu – i bez vlastního auta se snadno dostanete na nákupy, do zaměstnání, do společnosti i za sportem.


 


  •  

 


< zpět na výpis projektů
XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2016

© 2010 KZP real s.r.o.