Novinky ČeskyČesky | EnglishEnglish | РускийРуский

Viladům Chodov

U Kolonie, 149 00 Praha - Chodov: Poslední byt 3+kk na prodej

Datum zahájení: únor 2011 / Dokončení: Poslední byt 3+kk na prodej

Počet bytů: 8 / Počet parkovacích míst: 16 /

Dispozice:  3kk - 4kk, mezonet 3+1

Obytná plocha: 84,5m2 - 134m2 


 Projekt financovaný

více informací naleznete zde:

 

                                           

  

Viladům Chodov - špičkové nové byty v nečekaně atraktivní lokalitě

Luxusní a přitom na první pohled neokázalá bytová vila vyrůstá v klidové zóně starého Chodova, obklopena zelení a původní zástavbou rodinných domů. Jak celkové architektonické pojetí vycházející z meziválečného funkcionalismu, tak použité materiály a navržené vybavení řadí Viladům Chodov k tomu nejkomfortnějšímu, co současná rezidenční výstavba v metropoli nabízí.

Exkluzivitu bydlení dále umocňuje fakt, že je zde navrženo pouze 8 bytových jednotek s čistou obytnou plochou 85m2 – 134m2. Další prostor poskytují navržené lodžie, terasy a předzahrádky, které z každého bytu činí jedinečný prostor vhodný pro individuální interiérové pojetí.

Parkovací stání jsou umístěna v suterénním podlaží domu, které je z uliční úrovně dostupné autovýtahem. Samozřejmou součástí domu jsou i další technické prostory jako sklepní kóje či místnost pro jízdní kola a kočárky.

Vedle architektonického ztvárnění, jehož klíčovým záměrem je naprostý obytný komfort, je hlavní výhodou Viladomu Chodov zvolená lokalita. Dům je citlivě začleněn do vilové čtvrti, přitom v docházkové či velmi krátké dojezdové vzdálenosti naleznou jeho obyvatelé vše, co očekávají od moderního městského života.

 


< zpět na výpis projektů
XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2016

© 2010 KZP real s.r.o.